Turniej klas policyjnych

Turniej Klas Policyjnych

„Turniej klas policyjnych” to impreza organizowana w słupskiej Szkole Policji. Rywalizacja uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, z którymi Szkoła Policji w Słupsku podpisała umowę o współpracy, odbywa się w zakresie znajomości problematyki policyjnej, a także wiedzy i umiejętności, niezbędnych do należytego przygotowania uczniów do testów policyjnych.


II TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH - 25 kwietnia 2013 roku
relacja oraz galerie


I TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH - 17 maja 2012 roku
relacja oraz film


 

W turnieju uczestniczą uczniowie ze szkół, w których funkcjonują klasy policyjne, systematycznie odwiedzające słupską Szkołę Policji. Każda placówka wystawia jedną, czteroosobową reprezentację. W trakcie rywalizacji rozgrywane są następujące konkurencje: teoretyczny sprawdzian wiedzy, test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, test umiejętności strzeleckich i test sprawności fizycznej . Test strzelecki odbywa się na strzelnicy pneumatycznej a test sprawności fizycznej - na torze przeszkód, tym samym, na którym ćwiczą kandydaci ubiegający się o przyjęcie do Policji.

 

Szczegółowych informacji dotyczących Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych z klasami policyjnymi udziela podinsp. Piotr Sochacki. Kontakt telefoniczny pod numerm 598 417 240, lub mailowy pod adresem: psochacki@slupsk.szkolapolicji.gov.pl.

 

Szkoły współpracujące ze Szkołą Policji w Słupsku na mocy podpisanych porozumień:

 

    image
    ZS - Biały Bór
    image
    ZSP nr 4 - Malbork
    image
    ZSLiZ - Sulęcin

 

    image
    ZS NAUKA - Słupsk
    image
    ZSI - Słupsk
    image
     ZSP nr 4 - MECHANIK

 

(26.4.2013)

Powrót na górę strony