Aktualności

Doskonała forma młodych policjantów

Wykazali się wielką wytrzymałością i doskonałą współpracą w zespole. Młodzi policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku wspólnie ze swoim wykładowcą ukończyli jeden z trudniejszych w kraju biegów terenowych z przeszkodami.

Słuchacze policyjnej szkoły w Słupsku udowodnili, że są świetni przygotowani fizycznie do przyszłej służby w terenie. W czasie wolnym od zajęć wystartowali w biegu terenowym z przeszkodami na dystansie 14 kilometrów „MudMax” rozgrywanym w Dolinie Charlotty.
Policjanci musieli wykazać się nie tylko tężyzną fizyczną, ale co również ważne,  umiejętnością pracy w zespole i odpowiedzialnością za innych członków grupy.

Na klikunastokilometrowej trasie należało pokonać tereny bagienne, przeszkody wodne i różnego rodzaju zapory, które można było przejść dzięki wsparciu pozostałych członków zespołu. Młodzi policjanci pokonali wszystkie przeszkody i całym składem zameldowali sie na linii mety.
Pod dowództwem swojego wykładowcy podkom. Igora Jeżyny morderczy bieg pokonali: post. Mirella Dymek, post. Agnieszka Aksamit, post. Ewelina Holczyńska, post. Marcin Machniak, post. Przemysław Bezeg, post. Karol Dzikowski oraz post. Jakub Zarzeczny.

 

Film Start do biegu

Pobierz plik Start do biegu (format mp4 - rozmiar 13.06 MB)

 

Powrót na górę strony