Nowi funkcjonariusze w kadrze Szkoły
Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszony na rękawie umundurowania, otrzymało dziś rano czterech funckjonariuszy, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżnik nowym policjantom wręczył Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich zastępców - mł. insp. Daniela Krenca oraz nadkom. Szymona Dąbrowskiego.
Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kadry i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała wręczył plakietkę - wyróżnik Szkoły Policji, która noszona jest na lewym rękawie policyjnego umundurowania, w asyście zastępcy ds. logistycznych mł. inp. Daniela Krenca, który podarował „garnizonówkę” noszoną pod klapą prawej kieszeni. Nowi członkowie naszej kadry to:
Podkom. Jakub Bagiński służbę w Policji rozpoczął w kwietniu 2014 roku jako policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Przed przeniesieniem do Szkoły Policji zajmował Jednoosobowe stanowisko ds. Komunikacji Społecznej w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku. W naszej jednostce pełni służbę od dnia 1 kwietnia br. na stanowisku specjalisty Wydziału Kadr.
Asp. Paweł Krysikiewicz służbę w Policji rozpoczął w maju 2011 roku jako policjant Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Przed przeniesieniem do Szkoły Policji zajmował stanowisko referenta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Darłowie. W naszej jednostce pełni służbę od dnia 1 kwietnia br. na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.
Mł. asp. Barbara Peplińska służbę w Policji rozpoczęła w lipcu 2012 roku jako policjantka Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji Gdynia Oksywie. Przed przeniesieniem do Szkoły Policji zajmowała stanowisko asystenta w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. W naszej jednostce pełni służbę od dnia 1 kwietnia br. na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej.
Post. Sebastian Szymański służbę w Policji rozpoczął w kwietniu 2025 roku jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i z tą jednostką związany był przez cały czas pełnienia służby. W naszej jednostce pełni służbę od dnia 1 kwietnia br. na stanowisku policjanta Wydziału Zaopatrzenia i Transportu jako kierowca kategorii D z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.