Siatkarskie emocje
W miniony piątek miały miejsce siatkarskie emocje w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. Mechanik zorganizował turniej siatkarski w ramach obchodów 80-lecia istnienia placówki, w którym to wzięła także reprezentacja kadry Szkoły Policji w Słupsku.
Na sportowym parkiecie w związku ze zorganizowanym turniejem piłki siatkowej wzięły udział reprezentacje związane z regionem słupskim i instytucjami związanymi ze słupskim Mechanikiem. Zaproszenie dostała także Szkoła Policji w Słupsku, która wystawiła swoją liczną kadrę do potyczki z rywalami pod siatką.
Nasza reprezentacja zajęła ostatecznie V. miejsce w turnieju, lecz w drodze po laury ostatecznie przegrali decydujący mecz w tie-breaku z drużyną, która ostatecznie wygrała cały turniej.
Skład zespołu Szkoły Policji w Słupsku prezentował się następująco:
podinsp. Michał Jaśkowski
nadkom. Tomasz Jędrzejczyk
kom. Maciej Witka
kom. Piotr Wąsik
podkom. Michał Kostuch
asp. szt. Andrzej Dziąbkowski
asp. Piotr Kieler
mł. asp. Ewa Szczepaniak
sierż. Oliwia Pyrzyńska
Andrzej Szaniawski



