Aktualności

Nowi członkowie kadry Szkoły

Data publikacji 25.06.2024

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali dziś rano policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swojego Zastępcy - insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowo przyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp.szt. Bartłomiej Bielski, służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 2005 roku policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko dzielnicowego w Posterunku Policji w Sianowie koło Koszalina. Służbę w Szkole Policji na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego rozpoczął 10 czerwca.

Asp. Adrian Dąbski, służbę w Policji rozpoczął w listopadzie 2014 roku jako policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko asystenta Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Korupcji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Ogólnozawodowego pełni od 17 czerwca.

Powrót na górę strony